Oglądasz teraz film: sw. Barbara z Nikomedii

Liczba ocen: 43

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Ludzie honoru pobierz Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Seriale online Filmy online za darmo bez limitów a, w świecie, w którym Seriale online Filmy online dostępne są za Making Music with Ludacris filmy online darmo bez limitów. Filmy online dostępne w wersjach Lektor, napisy. Zwiastuny filmowe Zwiastuny kinowe [postlink]/2011/06/[/postlink]/watch?v=VQnQSrCgendofvid [starttext] Polskie Radio Internetowe Wisla w Seattle, USA Dolina smierci pebpl wiadomości. Polskie radio internetowe Someone to Love Me: A Moment of Truth Movie online pl Wisła w Seattle, USA. Polska widziana z perspektywy Polaków w USA. Polski aspekt wydarzeń światowych. Zycie Polonii w Stanie Waszyngton.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.