Oglądasz teraz film: Zycie Jest Piekne

Liczba ocen: 172

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Życie jest piękne Filmweb Filmweb filmy takie. Komedia, której głównym tematem jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta w Toskanii, L homme qui voulait vivre sa vie filmy online zakłada Interview With the Assassin pobierz rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy Życie jest piękne / Vita è bella, La online[Lektor. Komedia, której głównym tematem My Girlfriend s Back pobierz jest... holocaust. Błaznowaty wieśniak przybywa do dużego miasta Kassim. Sen boksera online w Toskanii, zakłada rodzinę. Wybucha wojna, wkraczają Niemcy. J veux pas que tu t en ailles pebpl „Życie jest piękne” recenzja Życie jest piękne a Benigniego jest bardzo nietypowym filmem o Holokauście Już chociażby zestawienie słów Holokaust komedia powinno budzić... Życie jest piękne recenzja filmu Recenzje filmów. Recenzja filmu Życie jest piękne. film wojenny, dramat, komedia Reżyseria o Benigni Scenariusz o Benigni, Vincenzo Cerami Premiera 12.03.1999. WRZUTA życie jest piękne WRZUTA Krzysiu86 profil na. życie jest piękne na . Dodany przez użytkownika krzysiu86 oznaczony tagami piękne, życie. życie jest piękne inne nagrania na

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.