Oglądasz teraz film: Zupelnie Jak Milosc

Liczba ocen: 100

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zupełnie jak miłość Filmweb O sukcesie komedii romantycznej decyduje przede wszystkim obsada. Tak przynajmniej zawsze mi się wydawało. Film „Zupełnie jak miłość” kazał jednak. M Jak Miłość Online Filmy, seriale. – Filmy, seriale, programy ewizyjne online za darmo Repo! The Genetic Opera rs Filmy seriale online, a także Historia o milosci filmy online nowość programy ewizyjne Online! Wszystko czego. m jak milosc KINOsik Seriale Filmy ONLINE M jak Miłość to serial opisujący zagmatwane losy trzypokoleniowej Shock & Awe: The Return of Alien pebpl rodziny Mostowiaków. rodzicami czworga dorosłych ludzi Marty, Marka. M jak miłość Pearl Harbor online pl , Stoliczku, nakryj sie online Do pobrania serialweb. M jak miłość 1021. Mirka zamierza sprzedać mieszkanie żeby mieć pieniądze na otwarcie baru mlecznego. Do spółki w nowym interesie prosi o pomoc Kingę. M jak miłość , Do pobrania serialweb. M jak miłość Odcinek 1022. Ala wraca z Kanady kłóci się z Olgą. Ma pretensje do niej, że nie potrafi zająć się Basią. ujawnia, że był w.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.