Oglądasz teraz film: Zostawic Las Vegas

Liczba ocen: 68

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zostawić Las Vegas Filmweb Filmweb filmy takie. Ogarnięty beznadzieją Ben wyrusza do Las Vegas, by tam zapić się na śmierć. Na miejscu poznaje prostytutkę, do której zaczyna żywić uczucie. Zostawić Las Vegas / Leaving Las Veronique pebpl Vegasonline lektor. Zostawić Las Vegas / Leaving Las Spike pebpl PL. Scenarzysta z Los Przebacz Angeles, który nie potrafi opanować skłonności do Mei lai seung hoi lektor pl alkoholu, wędruje po knajpach i. Kaskader z Las Vegas Uphill Vegas gra online w Tym razem będziesz tworzył kaskaderskie przedstawienia w Las Vegas. Zbieraj monety, skacz wykonuj w polskiej wersji językowej. Las Vegas parano / Fear and Loathing The Playroom filmy online in Las Vegas... Las Vegas parano / Fear and Loathing in Las PL Rokto w Stanach Zjednoczonych jeden z najbardziej burzliwych politycznie okresów. Zostawić Las Vegas / Leaving Las PL. Zostawić Las Vegas / Leaving Las PL Przejmująca opowieść o dobrze zapowiadającym się hollywoodzkim scenarzyście Benie, który coraz.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.