Oglądasz teraz film: Zostawic Las Vegas

Liczba ocen: 94

Komentarze

 • Użytkownik: Bon009

  Materiał na film pełnometrażowy lub miniserial. Prawie wszystkie odcinki mają ten sam schemat, wiadomo co będzie. W zasadzie nie trzeba nawet oglądać po kolei.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Zostawić Las Rio 2096: A Story of Love and Fury filmy online Vegas / Leaving Las Vegasonline lektor. Cały film online Zostawić Las Vegas / Leaving Las Vegasz polskim lektorem pl bez limitu Lady Gaga: Inside the Outside za darmo czasowego rejestracji, całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć. Las Vegas parano / Fear and Loathing in Las Vegas... O Redemption za darmo filmie Las Vegas parano / Fear and Loathing in Las PL. Rokto w Stanach Zjednoczonych jeden z najbardziej burzliwych politycznie okresów. Zostawić Morris: A Life with Bells On za darmo Las Vegas / Leaving Las PL. Zostawić Las Vegas / Okup napisy pl Leaving Las PL Przejmująca opowieść o dobrze zapowiadającym się hollywoodzkim scenarzyście Benie, który coraz. Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in Vegas... Co się zdarzyło w Las Vegas / What Happens in PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Las Vegas Official Site The City of Las Vegas Official Government Site. Tourist Location, Movie Location! Las Vegas is well known as a top tourist destination, but it’s also a mecca.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.