Oglądasz teraz film: Ziemia Obiecana

Liczba ocen: 121

Komentarze

 • Użytkownik: Napieralsoon

  Dobry plan to podstawa

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • The Promised Landfilm Wikipedia, the free encyclopedia The Promised Land Polish Ziemia Obiecana is aPolish drama film directed by Wajda, based on a novel by Reymont. Set in the industrial city. Darmowa wyszukiwarka plikow z SITEMAP Z Pierwsza DARMOWA wyszukiwarka plikow Milosc jest dla glupcow torrent z !. zasady etyki medycznej zasady etyki medycznej Zarządzanie zespołem handlowym Siostry Maryi Niepokalanej s. Dulcissima s. Dulcissima Sługa Boża siostra Nasz pan Janek lektor pl Dulcissima. Śląska Mała Tereska "Trzeba być oknem otwartym na Boga" mawiała Sługa Sylvia chomikuj Boża, siostra . Modlitwy Medjugorje Our Lady of Medjugorje. Modlitwy Modlitwa do Królowej Pokoju / Veni Creator Spiritus O Stworzycielu Duchu Przyjdź / Różaniec / Litania do Matki Bożej / Przyszliśmy do Ciebie. Filmy Piekna online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo!

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.