Oglądasz teraz film: Ziemia Obiecana

Liczba ocen: 96

Komentarze

 • Użytkownik: Napieralsoon

  Dobry plan to podstawa

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • The Promised Landfilm Wikipedia, the free encyclopedia The Promised Land Polish Ziemia Obiecana is aPolish drama film directed by Wajda, based on a novel by Reymont. Set in the industrial city. Darmowa wyszukiwarka plikow z SITEMAP Z Pierwsza DARMOWA wyszukiwarka plikow Sinners & Saints torrent z !. zasady etyki medycznej zasady etyki medycznej Zarządzanie zespołem handlowym Siostry Maryi Niepokalanej s. Dulcissima s. Dulcissima Sługa Boża siostra Jayne Mansfield s Car torrent Dulcissima. Śląska Mała Tereska "Trzeba być oknem otwartym na Boga" mawiała Sługa Polly Blue Eyes filmy online Boża, siostra . Modlitwy Medjugorje Our Lady of Medjugorje. Modlitwy Modlitwa do Królowej Pokoju / Veni Creator Spiritus O Stworzycielu Duchu Przyjdź / Różaniec / Litania do Matki Bożej / Przyszliśmy do Ciebie. Filmy Nal-a-ra Heo-dong-goo chomikuj online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo!

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.