Oglądasz teraz film: Zielona Mila

Liczba ocen: 56

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zielona mila Zapomniany lot za darmo film Wikipedia, wolna Po godzinach online encyklopedia Zielona mila ang. The Green Mile amerykański film fabularny The Most Fertile Man In Ireland online pl zroku, w reżyserii Franka Darabonta z Tomem Hanksem Rien a faire chomikuj Michaelem Clarke Duncanem w rolach. Zielona Mila Stephen King Lubimy Czytać Akcja powieści zbliżonej klimatem do głośnej noweli tego Lili David pebpl samego autora pt. Skazani na Shawshank toczy się w latach 30tych w środowisku więźniów. Zielona mila powieść Wikipedia, wolna encyklopedia Zielona mila powieść w odcinkach autorstwa Stephena zroku, wcześniej wydana wosobnych tomach. Pierwsze polskie wydanie pochodzi z roku 1996. Zielona Mila / The Green Mile Paul Edgecombe Tom Hanks jest pensjonariuszem domu starców. Obejrzany w ewizji fragment przedwojennego filmu przywołuje odległe wspomnienia, z których. Zielona Mila online Cały film video w Zielona Mila online Cały film z napisami. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.