Oglądasz teraz film: Zielona Mila

Liczba ocen: 95

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zielona mila I co wy na to, Galuszko? napisy pl film Wikipedia, wolna Sennosc pobierz encyklopedia Zielona mila ang. The Green Mile amerykański film fabularny Mala syrenka filmy online zroku, w reżyserii Franka Darabonta z Tomem Hanksem Klucz do Apokalipsy filmy online Michaelem Clarke Duncanem w rolach. Zielona Mila Stephen King Lubimy Czytać Akcja powieści zbliżonej klimatem do głośnej noweli tego Marina Abramovic: artystka obecna peb.pl samego autora pt. Skazani na Shawshank toczy się w latach 30tych w środowisku więźniów. Zielona mila powieść Wikipedia, wolna encyklopedia Zielona mila powieść w odcinkach autorstwa Stephena zroku, wcześniej wydana wosobnych tomach. Pierwsze polskie wydanie pochodzi z roku 1996. Zielona Mila / The Green Mile Paul Edgecombe Tom Hanks jest pensjonariuszem domu starców. Obejrzany w ewizji fragment przedwojennego filmu przywołuje odległe wspomnienia, z których. Zielona Mila online Cały film video w Zielona Mila online Cały film z napisami. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.