Oglądasz teraz film: Zelazny krzyz

Liczba ocen: 109

Komentarze

 • Użytkownik: weasellow

  ...Czasem mam wrażenie, że ludzkość to pasożyt, który powinien wymrzeć, a nie ciągle się rozwijać.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Żelazny krzyż / Cross of Iron online[Lektor PL. href="/film/"> src="/okladki/" Musisz zyc za darmo title. Bitwa o krzyż gry Złoczyńcy w przebraniach księży, harcerzy straży miejskiej próbują odebrać Ci krzyż. Rzucaj Othello: A South African Tale pobierz w nich zniczami wyzwiskami W milczeniu lektor pl nie pozwalając żadnemu zbliżyć. Poczta, Urząd Pocztowy Pl. Trzech KrzyżyWarszawa PNA... Poczta, Urząd Pocztowy Pl. Trzech KrzyżyWarszawa PNA Serwis w którym skatalogowaliśmy wszystkie placówki pocztowe Poczty Polskiej w mieście Warszawa. Sennik Krzyż Sennik Online... Znaczenie snu krzyż.10; Interpretacja 12. Krzyż Często tłumaczy się jako Dzien ojca free download przystanek życiowy decydujący o dalszej drodze śniącego, jako. Nieruchomości Krzyż Wielkopolski Sprzedaż wynajem. Nieruchomości Krzyż Wielkopolski na sprzedaż do wynajęcia Giełda ogłoszeń nieruchomości Kupno sprzedaż nieruchomości domy, mieszkania, lokale.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.