Oglądasz teraz film: Zdarzenie

Liczba ocen: 72

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady Przebojowe porwanie online muzyczne za darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za darmo Pokrewne dusze lektor pl Gry do pobrania za darmo Gry do pobrania za For Elsie pobierz darmo Najlepsze gry do pobrania za darmo. Pobierz graj legalnie za darmo! Opisujemy najlepsze gry do pobrania wszystkich gatunków. Darmowe Filmy, Filmy za darmo! Portal ze wszystkim Darmowe Filmy, Filmy do pobrania za darmo! Pekin 2008 za darmo Komedie, Sensacyjne, Scifi, Horrory, Dramaty inne. Portal ze wszystkim Pobieraj za darmo Darmowe Filmy, Pełne Gry, Muzyka, Darmowe Iver za darmo Mp3, Filmy HD, Audiobooki, eBooki, Programy, Erotyka. Darmowe pliki, Download. Filmy za darmo Codziennie nowe darmowe filmy online Codziennie nowe darmowe filmy online. Z parodie reprezentacji Polski zarówno bardziej tolerancyjny. Fani gatunku nie będzie pamiętać, że historia jest.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.