Oglądasz teraz film: Zakonnica w przebraniu 2: Powrot do habitu

Liczba ocen: 140

Komentarze

 • Użytkownik: sss_111

  jak by nie te badziewiaste efekty specjalne typu latanie to film był by o wiele lepszy....

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Zakonnica w przebraniu 2 Powrót do habitu Filmweb /film/Zakonnica+w+przebraniu+2%+Powr%C3%B+do+habitu1927/userRecommends Zakonnica w przebraniu 2 Powrót do habitu Przemytnik Wikipedia. Zakonnica w przebraniu 2 Powrót do habitu ang. Sister Act 2 Back in the Habit,– amerykańska komedia muzyczna w reżyserii Billa Duke a. Zakonnica w przebraniu Jestem Bob chomikuj 2 Powrót do Pa-pa warez habitu / Sister Act... Deloris Whoopi Goldberg znów zakłada habit, Don Sabás lektor pl ale Pod kontrola warez tym razem nie z przymusu tylko w ramach pomocy zaprzyjaźnionym siostrom zakonnym. Trzeba uratować prowadzoną. Zakonnica w przebraniu 2 Powrót do habitu / Sister Act... Deloris znów zakłada habit, ale tym razem nie z przymusu tylko w ramach pomocy zaprzyjaźnionym siostrom zakonnym. Trzeba uratować prowadzoną przez nie szkołę. Zakonnica w przebraniu / Sister Act swietny film szkoda tylko że w naszym chrześcijańskim kościele wieje taką stypą

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.