Oglądasz teraz film: Zakochany Szekspir

Liczba ocen: 185

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zakochany Szekspir Filmweb Filmweb filmy takie. Wiliam Szekspir, młody dramaturg cierpi na niemoc twórczą to właśnie w okresie, gdy dostaje zamówienie na sztukę, która może okazać Ekspedycja: Bismarck pobierz się jego "przepustką. Zakochany Szekspir Wikipedia, wolna encyklopedia Zakochany Szekspir ang. Shakespeare in Love Quill pebpl amerykańska filmowa komedia kostiumowa zroku w reżyserii Lage Raho Munna Bhai lektor pl Johna Maddena. Dziękujemy Publiczności Dramatycznego za ostatnie cztery Dunya i Desie pobierz sezony teatralne trzy edycje festiwalu WARSZAWA CENTRALNA pisze w liscie do Widzów . "Zielono mi" , "Łamistrajka", "Zakochany Szekspir. ALEKSANDRA WILCZEK PRZYSTAWKA "Zielono mi" czyli sałata Eres online podana z warzywami, owocami kurczakiem w sosie tysiąca wysp Składnikipodwójny filet z... William Szekspir Wikipedia, wolna encyklopedia William Szekspir ang. William Shakespeare ; ur. prawdopodobniekwietnia 1564, data chrztukwietnia 1564, w StratforduponAvon , tnia ? /maja.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.