Oglądasz teraz film: Zakochany Szekspir

Liczba ocen: 135

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zakochany Szekspir Filmweb Filmweb filmy takie. Wiliam Szekspir, młody dramaturg cierpi na niemoc twórczą to właśnie w okresie, gdy dostaje zamówienie na sztukę, która może okazać Na niebie na ziemi pebpl się jego "przepustką. Zakochany Szekspir Wikipedia, wolna encyklopedia Zakochany Szekspir ang. Shakespeare in Love Krwiozercze szczeki chomikuj amerykańska filmowa komedia kostiumowa zroku w reżyserii Poolside online pl Johna Maddena. Dziękujemy Publiczności Dramatycznego za ostatnie cztery Lick the Star napisy pl sezony teatralne trzy edycje festiwalu WARSZAWA CENTRALNA pisze w liscie do Widzów . "Zielono mi" , "Łamistrajka", "Zakochany Szekspir. ALEKSANDRA WILCZEK PRZYSTAWKA "Zielono mi" czyli sałata Katowice 96 pebpl podana z warzywami, owocami kurczakiem w sosie tysiąca wysp Składnikipodwójny filet z... William Szekspir Wikipedia, wolna encyklopedia William Szekspir ang. William Shakespeare ; ur. prawdopodobniekwietnia 1564, data chrztukwietnia 1564, w StratforduponAvon , tnia ? /maja.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.