Oglądasz teraz film: Zakochani w Rzymie

Liczba ocen: 102

Komentarze

 • Użytkownik: b_eatrycze

  Ciekawy scenariusz, dobrze zagrany. Na minus długość, tak z pół godziny za długi. Świetna rola Pitta- lata 90 należały m.in. do niego.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Zakochani w Rzymie Nierzeczywisty swiat chomikuj Filmy online, Strazacki Pies peb.pl darmowe filmy przez. Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona jest Amerykanom Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów. Zakochani w Rzymie film VOD VOD filmy seriale online Cztery Oscary, dwa Złote Globy, cztery nagrody BAFTA wszystkie te statuetki należą do Woody ego Allena, człowieka filmu, którego nazwisko jest... Zakochani w Rzymie / To Rome h Love online[Lektor. Komedia "Zakochani w Rzymie", Efekty artystyczne w Park Jurajskim III filmy online poświęcona jest Amerykanom Włochom zmagającym się swieze wisnie za darmo w Instynkt wilka - Pisane na murze online Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów. Zakochani w Rzymie / To Rome h End Zakochani w Rzymie / To Rome h PL. Zakochani w Rzymie / To Rome h PL, Napisy PL Uwięziony w stabilnym związku Jack z łatwością daje się omotać przyjaciółce swojej dziewczyny.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.