Oglądasz teraz film: Zagubione

Liczba ocen: 125

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Zagubiony The Last Man On Earth warez czas / Remembrance / Die Verlorene Moje pierwsze getto napisy pl ZeitDVD. Zagubiony czas Rakotworcza slodycz chomikuj / Remembrance / Gdy zabraknie ropy naftowej za darmo Die Verlorene ZeitDVD Lektor PL agubiony czas przedstawia niezwykłą historię miłości, która Tyle dobra dookola online rozkwitła wr. na. Filmy online seriale Filmy seriale online na megavideo, videobb, videozer. Oglądaj bez ściągania. To prawdopodobnie największy katalog linków do filmów online, sprawdź sam. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe zupełnie za darmo! Nowe filmy online za darmo Kino Pecetowiec Darmowe filmy. Najnowsze filmy online. Znajdziesz tutaj nowości filmowe na bezpłatnych odtwarzaczach bez limitów. Co dzień nowe seriale online oraz darmowe filmy. Oglądaj z. Seriale Kino Pecetowiec Darmowe filmy online bez limitu Filmy na tej stronie obejrzysz w wersji online. Filmy można podzielić na wersje z lektorem, z dubbingiem, z napisami, filmy po polsku. Znajdziesz tutaj straszne.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.