Oglądasz teraz film: Za Wszelka Cene

Liczba ocen: 166

Komentarze

 • Użytkownik: efc_2

  Nędzna podróba "Nieba nad Berlinem". Holiłudzko, słitaśnie i tak bardzo przewidywalnie. Cage tradycyjnie gra jedną miną, a zakończenie ssie.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Za wszelką cenę Filmweb Frankie Dunn Clint Eastwood w swoim życiu wytrenował wielu świetnych bokserów. Jego jedynym przyjacielem jest były bokser Scrap Turn Back Now warez Morgan Freeman. Pewnego dnia. Ostatni rejs "Grafa Zeppelina" pebpl Za wszelką cenę / Million Dollar PL Filmy. Online Za wszelką cenę / Moja droga siostra online pl Million Dollar PL Gwiazdorsko obsadzony Hillary Swank, Clint Koniec wakacji lektor pl Eastwood, Morgan Freeman reżyserowany przez Clinta. Za wszelką cenę PL video w Za wszelką cenę / Million Dollar PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które. Za wszelką cenę / Million Dollar Baby Ha yat dik mo mo cha torrent Gwiazdorsko obsadzony Hillary Swank, Clint Eastwood, Morgan Freeman reżyserowany przez Clinta Estwooda Oscar za reżyserię, Za wszelką cenę to dramat o. Oglądaj filmy. Jakie chcesz, kiedy chcesz. Za darmo Piosenkarka Lula strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę, który zamierza przejąć władzę na wyspie nękać mieszkańców podrzędną.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.