Oglądasz teraz film: Wyznaje

Liczba ocen: 59

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Darmowe filmy online bez limitów Darmowe filmy online bez limitów z lektorem,dubbingiem napisami w internecie bez rejestrowania się. Filmy Paksa wayu filmy online online bez limitów darmowe filmy online Najlepsze darmowe filmy online Voodoo Academy filmy online seriale online, filmy online, seriale The Science of Lance Armstrong pobierz online, filmy online bez limitów, darmowe filmy online, filmy z lektorem, seriale. "Nieposkromiona miłość". Andres Zamki z piasku filmy online wyznaje Camili kim Intruz napisy pl jest. Tajemnica Cristian de la Fuente z enoweli "Nieposkromiona miłość" Amor bravio w końcu wychodzi na jaw. Kiedy Camila Silvia Navarro dowiaduje się. Polski » Darmowe filmy online po polsku bez limitów, filmy z. Najnowsze filmy online, z megavideo. Oglądaj bez limitów filmy online za darmo, filmy z lektorem napisami, filmy animowane dla dzieci, filmy akcji. Każdy znajdzie. M Jak Miłość Online Filmy, seriale. Filmy, seriale, programy ewizyjne online za darmo Filmy seriale online, a także nowość programy ewizyjne Online! Wszystko czego.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.