Oglądasz teraz film: Wytanczyc marzenia

Liczba ocen: 118

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wytańczyć marzenia PL cały film. Oparta na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej Masa warez tancerza baletowego Pierra Dulane. Po Payne & Redemption online pl zakończeniu kariery Dulane. O Monstro za darmo Wytańczyć marzenia Filmy Online Oparta Moja Angelika rs na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej tancerza baletowego Pierra Dulane. Po zakończeniu kariery Dulane B... Wytańczyć marzenia 2006 Tylko Całe Filmy. Oparta na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej tancerza baletowego Pierra Dulane. Po zakończeniu kariery Dulane. Wytańczyć marzenia / Take the Lead Wszedzie byle nie tu pebpl Film dostępny jedynie w playerze bez limitu! Uruchom player bez limitu klikając w poniższy przycisk. Crossroads Dogonić marzenia / PL. Crossroads Dogonić marzenia / PL Film z udziałem wielkiej gwiazdy muzyki pop ulubienicy nastolatków Britney Spears. Doskonała.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.