Oglądasz teraz film: Wytanczyc marzenia

Liczba ocen: 40

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wytańczyć marzenia PL cały film. Oparta na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej TEKKEN: Blood Vengeance free download tancerza baletowego Pierra Dulane. Po Kill Your Idols napisy pl zakończeniu kariery Dulane. Zagadka przeznaczenia chomikuj Wytańczyć marzenia Filmy Online Oparta Reconstructing The Good, the Bad and the Ugly lektor pl na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej tancerza baletowego Pierra Dulane. Po zakończeniu kariery Dulane B... Wytańczyć marzenia 2006 Tylko Całe Filmy. Oparta na faktach historia, w której o Banderas gra uznanego na arenie międzynarodowej tancerza baletowego Pierra Dulane. Po zakończeniu kariery Dulane. Wytańczyć marzenia / Take the Lead Turistas za darmo Film dostępny jedynie w playerze bez limitu! Uruchom player bez limitu klikając w poniższy przycisk. Crossroads Dogonić marzenia / PL. Crossroads Dogonić marzenia / PL Film z udziałem wielkiej gwiazdy muzyki pop ulubienicy nastolatków Britney Spears. Doskonała.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.