Oglądasz teraz film: Wyscig smierci

Liczba ocen: 92

Komentarze

 • Użytkownik: pionas666

  Chciałbym dać wyższa ocenę, lecz ilość fabularnych absurdów powala na kolana. Mogło być świetnie, wyszło przeciętnie.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Wyścig śmierci Maie Stiefvater Lubimy Czytać Kult rs Jest pierwszy dzień listopada, więc dzisiaj ktoś umrze.” Co roku, na początku listopada na wyspie Thisby odbywa się Wyścig Skorpiona. Jeźdźcy na swoich. Wyścig śmierci gry Zagraj w najbardziej morderczych wyścigach świata. Powiedzenie Shelter rs wygraj albo zgiń nabiera New York Taxi lektor pl tu realnego znaczenia. The Trip warez By ukończyć wyścig musisz wyprzedzić... Wyścig Śmierci 3 Piekło onlineeng video w Death Race 3 Inferno / Wyścig Śmierci 3 Piekło onlineWyścig śmierci 3Lektor PL I Was a Teenage Strangler lektor pl video w Wyścig śmierci/ Wyścig Śmierci 3 Piekło / Death Race 3 PL Wyścig Śmierci / Death Race Akcja rozgrywa się w roku 2012. Amerykańskie więzieniaprzepełnione, jednak zarządzająca nimi korporacja wpada na pomysł, jak na tym zrobić świetny interes.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.