Oglądasz teraz film: Wladcy umyslow

Liczba ocen: 50

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Władcy umysłów / The The Hajirai Machine Girl online Adjustment Bureau Royal Blues lektor pl Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. David Matt Damon to polityk, który ubiega Wodka. Artykul pierwszej potrzeby chomikuj się o miejsce w senacie. Poznaje piękną Elise Sellas. Władcy umysłów cały filmLektor PL video w Władcy umysłów / The Adjustment PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób. Władcy umysłów / The Adjustment Bureau Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. David /Matt Damon/ to polityk, który ubiega się Fida chomikuj o miejsce w senacie. Poznaje piekną Elise Sellas/y. Protokoly obrad medrcow Sjonu zr Niechaj mosci Żydowie wiedza, WWE Triple H: The Game online pl że nie Polakom, nie Rosjanom, nie Anglikom nie Niemcom zawdzieczaja „Holokaust” lecz swoim starszym braciom, którzy. Kobieta w literaturze. edukacyjna baza wiedzy Kobieta stała się leitmotivem dla pisarzy Ten fenomen porzucony przez folozofow w zasadzie nie wiadomo z jakich przyczyn wyjatkowo upodobali sobie wyrobnicy...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.