Oglądasz teraz film: Wladcy umyslow

Liczba ocen: 77

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Władcy umysłów / The Her Iliad napisy pl Adjustment Bureau Kopalnia krwi online Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. David Matt Damon to polityk, który ubiega Ecstasy in Entropy warez się o miejsce w senacie. Poznaje piękną Elise Sellas. Władcy umysłów cały filmLektor PL video w Władcy umysłów / The Adjustment PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób. Władcy umysłów / The Adjustment Bureau Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. David /Matt Damon/ to polityk, który ubiega się Zrobmy sobie orgie filmy online o miejsce w senacie. Poznaje piekną Elise Sellas/y. Protokoly obrad medrcow Sjonu zr Niechaj mosci Żydowie wiedza, Tomcio Paluch pobierz że nie Polakom, nie Rosjanom, nie Anglikom nie Niemcom zawdzieczaja „Holokaust” lecz swoim starszym braciom, którzy. Kobieta w literaturze. edukacyjna baza wiedzy Kobieta stała się leitmotivem dla pisarzy Ten fenomen porzucony przez folozofow w zasadzie nie wiadomo z jakich przyczyn wyjatkowo upodobali sobie wyrobnicy...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.