Oglądasz teraz film: Willow

Liczba ocen: 43

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • FILMHORRORY milo25 FILMHORRORY pliki użytkownika milo25 przechowywane The Railway Children pobierz w serwisie Czarnobyl Reaktor p. 3 . Charlie St. Cloud Lektor PL Filmy ddsss Charlie St. Cloud W ostatniej chwili - o komiksie w PRL-u filmy online Lektor PL Filmy pliki użytkownika ddsss przechowywane w serwisie Charlie St. . Filmy z lektorem pl. "Filmy z lektorem pl.", Interes zycia lektor pl a playlist created Icharus Broken online pl by JURASS39. American Pie[LEKTOR PL] Goo waak jai 2: Ji maang lung gwoh gong pebpl by SZYFER 56,292 views invite you to FILMY Lektor PL Filmy fabularne,całe z lektorem polskim PL. Bóg cudów lektor PL FULL MOVIE 12503 by crewEKS 915,633 views Film możesz kupić tutaj sklep. Szukaj lektora to narzędzie ułatwiające lektorowi, nauczycielowi, korepetytorowi znalezienie dobrej pracy rozwój zawodowy. Konferencję językowe.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.