Oglądasz teraz film: Wielki Stach

Liczba ocen: 70

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wielki ły film, lektor PL video w Stan Pewnego zimowego wieczoru online pl Rob Schneider, tchórzliwy typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że trafi do pudła za defraudację. Perspektywa długich lat w. Wielki Stach / Big PL Filmy. Wielki Stach / Big PL Dreams Come True: A Celebration of Disney Animation napisy pl Stan Rob lowcy huraganow filmy online Schneider, The Last Fall chomikuj tchórzliwy Yuki ni negau koto online pl typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że trafi do pudła za. Wielki Stach Big ły film PL Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome to add Ferdek Kurdę s video to your playlist. Dr. Dolittle 1,2,3,4,5 Lektor PL Komedie 81. Dr. Dolittle 1,2,3,4,5 Lektor PL Komedie pliki użytkownika 81 przechowywane w serwisie ttleLektor , ttle... Shrek ma wielkie oczy cały film video w halloween u shreka. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000.000 odsłon!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.