Oglądasz teraz film: Wielki Gatsby

Liczba ocen: 92

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wielki Exhibit A za darmo Gatsby Filmweb Nowy Jork, rok 1922. Milioner Jay Gatsby spotyka po pięciu latach swoją wielką miłość, Daisy, z którą wcześniej rozdzieliły go koleje losu. Wielki Gatsby Francis Scott Fitzgerald Lubimy Czytać Powieść "Wielki I ll see you in my dreams pebpl Gatsby" znajduje się To jest moj aniol napisy pl na liścieksiążek BBC. Obowiązkowa pozycja dla sięgających po klasykę literatury. Zawsze sądziłam, że to gruba. Wielki Gatsby s FILM Wielki Gatsby oglądaj materiał dzięki Ipla. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę Rap Therapy chomikuj na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci. Wielki Gatsby / The Great PL Playtube. Wielki Gatsby / The Great PL ewizyjna adaptacja popularnej powieści F. Scotta Fitzgeralda. Tytułowy bohater Toby Stephens to bogaty. Wielki Gatsby / The Great GatsbyDVD Lektor PL, Napisy. Wielki Gatsby / The Great GatsbyDVD Lektor PL, Napisy PL, ENG Film opowiada o nieszczęśliwej Flintown Kids online pl miłości w czasach prohibicji gangsterów na tle Nowego.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.