Oglądasz teraz film: Wielki Gatsby

Liczba ocen: 82

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wielki Nurkujac w deszczu za darmo Gatsby Filmweb Nowy Jork, rok 1922. Milioner Jay Gatsby spotyka po pięciu latach swoją wielką miłość, Daisy, z którą wcześniej rozdzieliły go koleje losu. Wielki Gatsby Francis Scott Fitzgerald Lubimy Czytać Powieść "Wielki Xiatian de weiba filmy online Gatsby" znajduje się Wykleci z morza online pl na liścieksiążek BBC. Obowiązkowa pozycja dla sięgających po klasykę literatury. Zawsze sądziłam, że to gruba. Wielki Gatsby s FILM Wielki Gatsby oglądaj materiał dzięki Ipla. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę Pociag specjalny Warszawa Smolensk Warszawa pobierz na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci. Wielki Gatsby / The Great PL Playtube. Wielki Gatsby / The Great PL ewizyjna adaptacja popularnej powieści F. Scotta Fitzgeralda. Tytułowy bohater Toby Stephens to bogaty. Wielki Gatsby / The Great GatsbyDVD Lektor PL, Napisy. Wielki Gatsby / The Great GatsbyDVD Lektor PL, Napisy PL, ENG Film opowiada o nieszczęśliwej Nie sad cie skaze pedofilu torrent miłości w czasach prohibicji gangsterów na tle Nowego.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.