Oglądasz teraz film: Wieczny student 3

Liczba ocen: 48

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wieczny Student/ Van Wilder Teddy Bears Picnic warez Freshman PL. Wieczny Student/ Van Wilder Freshman PL Echo burzy online pl Bohaterem trzeciej części znanej komedii pod tytułem Wieczny student jest młodzieniec, który. Wieczny student/ Van Wilder Freshman Year... Van Wilder idzie śladami swojego ojca rozpoczyna pierwszy rok studiów na Coolidge College. Gdy tam dociera, okazuje W pogoni lektor pl się, że uczelnia nie jest już kolebką. Wieczny student/ Van Wilder Freshman Year online... Trzecia część kultowej komedii opowiada Kimdzongilia - kwiat Kim Dzongila online pl historię młodzieńca, który podobnie jak ojciec chce dostać się do collegu. Jednak studia to tak naprawdę przykrywka. Wieczny Student video w Wieczny student część 1/3. Bijecie kolejne rekordy! W dniu Hayatboyu napisy pl wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które wygenerowały blisko 5.000. Wieczny student Van Wilder Freshman Year Trzecia część kultowej komedii opowiada historię młodzieńca, który podobnie jak ojciec chce dostać się do collegu. Jednak studia to tak naprawdę przykrywka.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.