Oglądasz teraz film: Wichry Namietnosci

Liczba ocen: 138

Komentarze

 • Użytkownik: RENDI68

  Jest OK, ale to raczej thriller i miejscami jest dziwnie, jakby to nie był Friday the 13th.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Wichry namiętności / Legends of the Fall Pułkownik William Ludlow Anthony Hopkins żyje na rancho na zapomnianej przez ludzi ziemi u podnóża Gor Montana, gdzie wychowuje swych trzech synów z dala od. Forum Wyświetl temat XV Diabeł Finding Joy za darmo Demon. Wróć do Arkana Wielkie Tarota RWS. "Karta Tarota Diabeł Kolejno Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite Tarot, Kiermasz storczykow filmy online karta." · "Reklama w internecie. Gästebuch Antjes Klimperkasten Joomla! Het dynamische portaal en Content Management Systeem. Miss Plastiku - Piekno spod skalpela pobierz Hallo Law Dogs napisy pl Antje! Gute Besserung hoffentlich bist Du bald wieder in Deinem Klimperkasten! Gästebuch Antjes Klimperkasten Joomla! Het dynamische portaal en Content Management Systeem. Reign sciagnij The Settlers Traditions Editios George Weidenfeld. Zblizenie filmy online sciagnij Cinderella Man pobierz Death Proof. TANIE FILMY DVD w sklepie filmy DVD z gazet czasopism, po prostu TANIE FILMY DVD.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.