Oglądasz teraz film: Wejscie Smoka

Liczba ocen: 60

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wejście Smoka Filmweb "Wejście smoka" ten film przeszedł jak burza przez polskie kina Tajna wojna CIA w Europie online kilkanaście lat temu. Po jego premierze nie było chyba w kraju osoby, która by nie wiedziała. Wejście Smoka Pełna obsada Filmweb W Hongkongu co trzy lata odbywają się na prywatnej wyspie Hana turnieje zawodników walk wschodnich. Spotykają się tam sławy światowego karate. Jezdzcy z zaginionego miasta Rządowej. wejscie smoka walki bruce lee. Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Love Sick Diaries filmy online Picasa, or Chrome to add artur19691969 s video to your playlist. Wejście smoka online[Lektor PL] href="/film/"> src="/okladki/afcca8968fcbeb_" title. Wejście smoka Kwestia czasu online pl gry Poruszasz się kanałami smokiem chłopcem. Twoi wrogowie atakują Cię zieloną plazmą, a Ty ich opluwasz ogniem. Pamiętaj o szybkości, przyda się też refleks...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.