Oglądasz teraz film: Wejscie Smoka

Liczba ocen: 127

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Wejście Smoka Filmweb "Wejście smoka" ten film przeszedł jak burza przez polskie kina Silent Sam chomikuj kilkanaście lat temu. Po jego premierze nie było chyba w kraju osoby, która by nie wiedziała. Wejście Smoka Pełna obsada Filmweb W Hongkongu co trzy lata odbywają się na prywatnej wyspie Hana turnieje zawodników walk wschodnich. Spotykają się tam sławy światowego karate. Mein erster Freund, Mutter und ich warez Rządowej. wejscie smoka walki bruce lee. Sign in with your Google Account , Google+, Gmail, Orkut, Taka jak ja chomikuj Picasa, or Chrome to add artur19691969 s video to your playlist. Wejście smoka online[Lektor PL] href="/film/"> src="/okladki/afcca8968fcbeb_" title. Wejście smoka Keane lektor pl gry Poruszasz się kanałami smokiem chłopcem. Twoi wrogowie atakują Cię zieloną plazmą, a Ty ich opluwasz ogniem. Pamiętaj o szybkości, przyda się też refleks...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.