Oglądasz teraz film: Uwierz w ducha

Liczba ocen: 114

Komentarze

 • Użytkownik: antybohater

  Wykonało się... Podążaj z Chrystusem drogą swojego życia. Dzielnie nieś swój krzyż i tak jak Szymon, dotrwaj na sam szczyt. Sam Bóg oddał życie za ciebie.......

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • WSRH Uwierz Gaudi Afternoon pebpl w Hem ljuva hem za darmo ducha tekst piosenki, tłumaczenie piosenki. WSRH Uwierz w ducha tekst piosenki, tłumaczenie Ngok nam shi kin za darmo piosenki edysk. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek zobacz edyski swoich ulubionych. Uwierz Warszawa Chopina online pl w ducha / PL Filmy. Uwierz w ducha / PL Film Mezczyzna Idealny torrent online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Uwierz w ducha / PL Filmy. Uwierz w ducha / PL Młodzi małżonkowie, Sam Molly, zgodną kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Uwierz w ducha / Ghost Sam Patrick Swayze Molly Demi Moore szczęśliwą, kochającą się parą. Pewnego wieczoru, w drodze powrotnej z teatru, zostają napadnięci Sam ginie w. Uwierz w ducha / Ghost Młodzi małżonkowie, Sam Molly, zgodną kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.