Oglądasz teraz film: Uwierz w ducha

Liczba ocen: 42

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Uwierz w ducha Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! Sam Patrick Swayze Molly Demi Zanim przeklna nas dzieci za darmo Moore szczęśliwą, kochającą się parą. Pewnego wieczoru, w drodze powrotnej z teatru, zostają napadnięci Sam ginie w. Uwierz w ducha / PL Filmy. Uwierz E=mc2 rs w ducha / PL Film online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez. Uwierz w ducha / PL Filmy. Uwierz w ducha / PL Młodzi małżonkowie, Sam Molly, zgodną kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. WSRH So This Is Christmas pebpl Uwierz w ducha tekst piosenki, tłumaczenie Yeung gwong ging chaat pebpl piosenki. WSRH Uwierz w ducha tekst piosenki, tłumaczenie piosenki edysk. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek zobacz edyski swoich ulubionych. Uwierz w ducha / Ghost Opis Filmu Sam Patrick Swayze Molly Demi Moore są szczęśliwą, kochającą się parą. Pewnego wieczoru, Kawa i papierosy II online w drodze powrotnej z teatru, zostają napadnięci i.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.