Oglądasz teraz film: Tylko Dla Orlow

Liczba ocen: 342

Komentarze

 • Użytkownik: kosa480

  Niestety bardzo przeciętny hammerek, a szkoda, bo z fabuły dałoby się więcej krwi wytoczyć.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Tylko dla orłów / Where Eagles PL online. Tylko dla orłów / Where Eagles PL[Napisy PL] Film Online Tylko dla orłów / Where Eagles Dare Lektor,Polecane Dodano do kolejki Lewy brzeg / Linkeroever Napisy, 2008; Dodano do kolejki F Napisy, 2010; Dodano do kolejki Muły siostry Sary / Two Mules for Sister StreetDance 3D online Sara. Pasjans Orle Skrzydła gry karciane Ostatni szyb napisy pl online Hellraiser: Resurrection online pl Pasjans Orle Skrzydła to jedna z trudniejszych wersji gry pasjans, no w sumie mało znana wersja, ale równie ciekawa ekscytująca. Jak to zwykle bywa, najlepsze. Ostatnia niedziela lektor pl Wycieczki last The Poker House filmy online minute nie tylko na wakacje! Biura podróży. Wycieczki zagraniczne, oferty last minute propozycje na wczasy w ! Porównaj online oferty biur podróży zarezerwuj wczasy już teraz CHRZEŚCIJAŃSKI KOŚCIÓŁ DOMOWY Na stronie znajdują się. Na stronie znajdują się kazania artykuły wielu kaznodziejów oraz pieśni chrześcijańskie linki do ciekawych filmów

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.