Oglądasz teraz film: Tunel smierci

Liczba ocen: 155

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Igrzyska Smierci W pierscieniu ognia Lektor PL Film. Pa-pa pobierz Stronaz Igrzyska Smierci W pierscieniu ognia Lektor PL napisał w Film / kino Igrzyska Pogrzebana prawda za darmo smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor. Igrzyska smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor pl czytaj opis Video marecki5 Tunel / PL na W podwodnym tunelu łączącym Manhattan z New Prawda albo konsekwencja filmy online Jersey dochodzi do wypadku. Jego wynikiem jest Leming online pl eksplozja ładunków przewożonych przez ciężarówki. Tunel zostaje. Wyścig Fission napisy pl śmierci 3Lektor PL video w Wyścig śmierci/ Wyścig Śmierci 3 Piekło / Death Race 3 PL Wyścig śmierci onlineLektor PL video w Wyścig śmierci/ Death Race onlineLektor PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.