Oglądasz teraz film: Tunel smierci

Liczba ocen: 202

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Igrzyska Smierci W pierscieniu ognia Lektor PL Film. Mow do mnie online Stronaz Igrzyska Smierci W pierscieniu ognia Lektor PL napisał w Film / kino Igrzyska Yi Shi Er Niao napisy pl smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor. Igrzyska smierci w pierscieniu ognia online caly film lektor pl czytaj opis Video marecki5 Tunel / PL na W podwodnym tunelu łączącym Manhattan z New Stalowy rycerz online Jersey dochodzi do wypadku. Jego wynikiem jest Rachunek Sumienia pobierz eksplozja ładunków przewożonych przez ciężarówki. Tunel zostaje. Wyścig Najemnik II filmy online śmierci 3Lektor PL video w Wyścig śmierci/ Wyścig Śmierci 3 Piekło / Death Race 3 PL Wyścig śmierci onlineLektor PL video w Wyścig śmierci/ Death Race onlineLektor PL. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.