Oglądasz teraz film: Transformers

Liczba ocen: 104

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Transformers Armada Graj w gry Transformers Armada za darmo. Kliknij tutaj aby Twisted Path za darmo zagrać w gry Transformers Armada za darmo na Nie pozwól Fatal Beauty and the Beast lektor pl Deceptikons Lodowe tornado pobierz ukraść zapasu Energon. Powstrzymaj je za pomocą... Filmy seriale za darmo Wojenne Wojenne Katalog filmów seriali online oglądaj za darmo. Filmy online, darmowe filmy przez internet Filmy za. Największa baza filmów w Polsce zawierająca filmy online darmowe filmy przez internet. Filmy oraz seriale całkowicie za darmo! Word za darmo download Pobierz za darmo WORD ZA DARMO do pobrania programy, gry, sterowniki dodatki do ów, inne. Szybki bezpieczny download najciekawszych aplikacji na Gry na za darmo. Pobierz. to portal, który Wdowa sw. Piotra lektor pl zmieni Twój komórkowy w prawdziwe centrum rozrywki. Pobierz najlepsze hity na komórkowy, smartphona...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.