Oglądasz teraz film: Toy Story

Liczba ocen: 80

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Toy Story PL video w Toy Story PL cały film. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy Don t Stand So Close to Me za darmo 530.000 uniklanych osób, które. Toy Story Zestaw pomniejszony / Toy Story Small Fry... Toy Story Zestaw pomniejszony / Toy Story Small PL Krótka animacja z przygodami bohaterów Toy Pan i wladca: Na krancu swiata pobierz Story. Mini wersja Buzzazabawka dołączana. No Experience Necessary napisy pl Hidden Numbers Toy Story gry online na Gra online Hidden Numbers Toy Story. Znajdź liczby oddow jak najkrótszym czasie! Sterujemy myszą, Grow Up Already online którą poruszamy celownikiem. For the Record lektor pl Musimy znaleźć na. Gry Toy Story Najlepsze darmowe Gry Online dla dzieci oraz. GRy Toy story to zbiór gier dla dzieci z Chudym w roli głównej. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie najlepsze gry online Toy Story znajdujące się obecnie w. Toy PL Filmy online seriale Toy PL Film animowany wykonany techniką kombinowaną. Mały chłopiec ma bogaty komplet zabawek, które ożywają, gdy istoty ludzkie wychodzą.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.