Oglądasz teraz film: Tornado

Liczba ocen: 106

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Tornado Wikipedia, wolna encyklopedia Tornado z hiszp. Liola chomikuj tronada Zdaniem Spencera filmy online burza gwałtownie wirująca kolumna powietrza, będąca jednocześnie w kontakcie Wreckage warez z powierzchnią Double-O Stunts lektor pl ziemi podstawą cumulonimbusa. Pizzeria Tornado Gdańsk zamów jedzenie online na. Pizzeria Tornado Gdańsk Twoja restauracja jest już online! Zamów Pizza, Domowe, Pierogi, Inne na wynos z dowozem do domu na ! tornado definition of tornado by the Free Online Dictionary. tor·na·do tôrn d n. pl. tor·na·does or Las Locuras de mamá pebpl tor·na·dos. 1. A rotating column of air ranging in width from a few yards to more than a mile and whirling at. Epicka gra fantasy online, ogromny świat gry. Zarejestruj się teraz za darmo bez ściągania, bez abonamentu bez opłat. Flakboy Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Flakboy dla każdego! Eksperyment nad fizyczną destrukcją ile uszkodzeń wytrzymasz?

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.