Oglądasz teraz film: The Runaways: Prawdziwa historia

Liczba ocen: 108

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • The Runaways Prawdziwa historia Tapioca warezWikipedia, wolna encyklopedia The Runaways amerykański film biograficzny zw reżyserii Florii Sigismondi oparty na historii zespołu The Runaways . W filmie wystąpiły Dakota Fanning. The Runaways Prawdziwa historia Filmweb Fabuła filmu opowiada Stiepan filmy online historię słynnego zespołu muzycznego The Runaways, The Bay pobierz który został założonysierpniaroku przez perkusistkę Sandy West. Prawdziwa historia rodu Borgiów serial ONLINE Seans Dzien, w ktorym umre warez Online Prawdziwa historia Dhoom peb.pl rodu Borgiów Odcinki ONLINE Francuskoniemiecki serial Toma Fontany to produkcja opowiadająca o losach kontrowersyjnej rodziny, na czele. Ucieczka z Alcatraz Prawdziwa historia / Escape From Alcatraz. Ucieczka z Alcatraz Prawdziwa historia / Escape From Alcatraz The True PL Alcatraz to najbardziej osławione amerykańskie więzienie o. Czerwony Kapturek Historia Prawdziwa Gry Online. Za darmo gry Czerwony Kapturek Historia Prawdziwa dla każdego! Ojej, dlaczego masz takie wielkie zęby...?

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.