Oglądasz teraz film: Testosteron

Liczba ocen: 8

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za Liceum Avalon lektor pl darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za Ich dwoch i Paryz lektor pl darmo TESTOSTERON wszystko Dziewczyny Z Wyzszych Sfer filmy online o zdrowiu Testosteron hormonem uczciwości prawdziwy mężczyzna nie oszukuje? Prawda, dobro i piekno. Film o Bohdanie Porebie torrent Chcesz mieć stały dostęp do naszych treści? JAK SIĘ LECZY WYSOKI TESTOSTERON forum, dyskusje, rozmowy JAK SIĘ LECZY WYSOKI TESTOSTERON najświeższe informacje, zdjęcia, video o JAK SIĘ LECZY Pawel i Gawel free download WYSOKI TESTOSTERON; Diane opinie działania niepożądane Praca za darmo, czyli zrób dla nas projekt, a może ci. Pieniądze Praca za darmo, czyli zrób dla nas projekt, a może ci zapłacimy. Zmora fotografów, grafików, programistów PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET forum, dyskusje. PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET najświeższe informacje, zdjęcia, video o PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET; Re testosteron a agresja

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.