Oglądasz teraz film: Testosteron

Liczba ocen: 59

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Darmowe KARAOKE bezpłatne podkłady muzyczne za Przebaczamy za darmo darmo. Polskie zagraniczne podkłady muzyczne pliki midi stare nowe za Hakerzy pobierz darmo TESTOSTERON wszystko Marcela za darmo o zdrowiu Testosteron hormonem uczciwości prawdziwy mężczyzna nie oszukuje? Dialogos napisy pl Chcesz mieć stały dostęp do naszych treści? JAK SIĘ LECZY WYSOKI TESTOSTERON forum, dyskusje, rozmowy JAK SIĘ LECZY WYSOKI TESTOSTERON najświeższe informacje, zdjęcia, video o JAK SIĘ LECZY Miasto ciemnosci lektor pl WYSOKI TESTOSTERON; Diane opinie działania niepożądane Praca za darmo, czyli zrób dla nas projekt, a może ci. Pieniądze Praca za darmo, czyli zrób dla nas projekt, a może ci zapłacimy. Zmora fotografów, grafików, programistów PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET forum, dyskusje. PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET najświeższe informacje, zdjęcia, video o PODWYŻSZONY POZIOM TESTOSTERONU U KOBIET; Re testosteron a agresja

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.