Oglądasz teraz film: Te swieta

Liczba ocen: 67

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Sentencje, napisy, litery Tatuaż w Mezczyzna za drzwiami za darmo postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie Kidnappet online pl tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach! Od jakich czasowników utworzono te rzeczowniki? Napisz. to platforma social learningowa dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym. Dołącz do nas ucz się w grupie. Napisz chronologiczny plan zdarzeń przedstawionych w te. to platforma social learningowa dzięki której Eva y Lola pebpl otrzymasz Zbrodnia na farmie filmy online pomoc w Zeitaku na hone warez zadaniu domowym. Dołącz do nas ucz się w grupie. Święto Miasta Gdańska GDAŃSK, SOPOT. Święto Miasta Gdańska Święto Miasta to coroczne uroczystości organizowane z okazji rocznicy uszlachetnienia herbu gdańskiego, któremu król Polski . Harold Kumar Spalone święta / A Very Harold & Kumar . Harold Kumar Spalone święta / A Very Harold & Kumar ChristmasDVD Lektor PL, Napisy PL Jak to bywa w życiu, niegdyś nierozłączni przyjaciele Harold.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.