Oglądasz teraz film: Tango i Cash

Liczba ocen: 190

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • portal finansowy wiadomości, notowania, kursy. Dome Project filmy online Mocne otwarcie na The New Royals pobierz GPW. WIG20 odreaguje spadki? W komentarzu przeczytaj o tym, jak rozpoczął się tydzień na warszawskim parkiecie. Złote serduszko. [Free] sztanga cash online caly film lektor pl czytaj opis. POBIERZ SZYBKO NA Ja wam to zagram warez DYSK! /VkQQo7 lub wolne serwery /MFttGDpnWBl/ . Manager online, zarządzanie Jarosław Jasiński Interactive In Passing online Partner Zarządzający Hannibal Po Drugiej Stronie Maski free download Olkowski Dedal Konsulting Partner Zarządzający . WIBOR, WIBID stawki aktualne archiwum w . Depozyty międzybankowe WIBID, WIBOR, stawki aktualne, archiwum, kalkulator wyliczanie średniej wartości stawka wibor , wibor , wibor , O/N, T/N, S/W. Gry Online, Darmowe Gry, Gra! Zagraj w darmowe gry online na ! Na stronie znajdziesz gry dla całej rodziny! Do twojej dyspozycji setki darrmowych gier, niezależnie od tego, czy.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.