Oglądasz teraz film: Szkola uwodzenia 2

Liczba ocen: 40

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Szkoła uwodzenia online, cały film, lektor PL video w Uwspółcześniona wersja "Niebezpiecznych związków" Stephena Frearsa. Nałogowy podrywacz zakłada się ze swoją przyrodnią siostrą, że uwiedzie miejscową. Szkoła uwodzenia PL cały film. Cassie Puchar nadziei - Mundial 2010 napisy pl Kristina Anapau, Jason Nathan Wetherington Patrick The Sleeper pobierz Kerr Smith trójka nieprzeciętnych studentów wolny czas spędza rujnujac życia swoim. Uwodzenie zdobądź praktyczne umiejętności w Akademii. Uwodzenie może być proste. Odlat uczymy, że uwodzenie podrywanie kobiet to nie czarna magia. Pierwsza szkoła praktycznego uwodzenia w Trzynastka pebpl Polsce. Szkoła uwodzenia/ Cruel Intentions 2 Prequel hitu sprzed paru lat "Szkoły uwodzenia" tym razem bez Sarah Michelle Gellar Ryana Phillipie, opowieda o wydarzeniach, które miały miejsce kilka lat prze. Jak poderwać dziewczynę w szkole JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ. Jeżeli chodzisz jeszcze do Samotni szkoły, to tutaj przeczytaż jak poderwać dziewczyne w szkole do której chodzisz

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.