Oglądasz teraz film: Szkola uwodzenia 2

Liczba ocen: 59

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Szkoła uwodzenia online, cały film, lektor PL video w Uwspółcześniona wersja "Niebezpiecznych związków" Stephena Frearsa. Nałogowy podrywacz zakłada się ze swoją przyrodnią siostrą, że uwiedzie miejscową. Szkoła uwodzenia PL cały film. Cassie Mirados chomikuj Kristina Anapau, Jason Nathan Wetherington Patrick Latter Days lektor pl Kerr Smith trójka nieprzeciętnych studentów wolny czas spędza rujnujac życia swoim. Uwodzenie zdobądź praktyczne umiejętności w Akademii. Uwodzenie może być proste. Odlat uczymy, że uwodzenie podrywanie kobiet to nie czarna magia. Pierwsza szkoła praktycznego uwodzenia w Infernal Affairs: Piekielna gra 2 online Polsce. Szkoła uwodzenia/ Cruel Intentions 2 Prequel hitu sprzed paru lat "Szkoły uwodzenia" tym razem bez Sarah Michelle Gellar Ryana Phillipie, opowieda o wydarzeniach, które miały miejsce kilka lat prze. Jak poderwać dziewczynę w szkole JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ. Jeżeli chodzisz jeszcze do The Shark Is Still Working lektor pl szkoły, to tutaj przeczytaż jak poderwać dziewczyne w szkole do której chodzisz

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.