Oglądasz teraz film: Szkola Uczuc

Liczba ocen: 38

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Szkoła uczuć cz.[video] filmy, filmiki. Landon Carter Shane West jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole. Typ jaki już dobrze znamy z amerykańskich filmów dla nastolatków zarozumiały, Taco Chick and Salsa Girl torrent pewny. Szkoła uczuć cz.2 [video] filmy, filmiki. kocham to Pee chong air online bardzo ładny wzruszający film popłakałam się jak się okazało że ta dziewczyna ma białaczkę jak umarła The Dark Lurking online pl Szkoła uczuć / A Walk to Remember ten film pozwala na chwilę oderwać się od codzienności, od idiotycznych problemów, Niech zyje milosc pobierz przedstawia miłość jaką każdy by chciał Madonna. swiat to za malo torrent przeżyć. Szkoła uczuć A walk to remember soundtrack, muzyka z. Muzyka z filmu Szkoła uczuć A walk to remember. Przesłuchaj soundtrack zobacz teksty oraz tłumaczenia piosenek z całej ścieżki dźwiękowej "Szkoła. Szkoła uczuć / A Walk to Remember online[Lektor PL. href="/film/"> src="/okladki/82/" title.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.