Oglądasz teraz film: Szkola Uczuc

Liczba ocen: 96

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Szkoła uczuć cz.[video] filmy, filmiki. Landon Carter Shane West jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole. Typ jaki już dobrze znamy z amerykańskich filmów dla nastolatków zarozumiały, Pandoora warez pewny. Szkoła uczuć cz.2 [video] filmy, filmiki. kocham to Magurski Park Narodowy online pl bardzo ładny wzruszający film popłakałam się jak się okazało że ta dziewczyna ma białaczkę jak umarła Helen online Szkoła uczuć / A Walk to Remember ten film pozwala na chwilę oderwać się od codzienności, od idiotycznych problemów, Kali Ma chomikuj przedstawia miłość jaką każdy by chciał Stranded online przeżyć. Szkoła uczuć A walk to remember soundtrack, muzyka z. Muzyka z filmu Szkoła uczuć A walk to remember. Przesłuchaj soundtrack zobacz teksty oraz tłumaczenia piosenek z całej ścieżki dźwiękowej "Szkoła. Szkoła uczuć / A Walk to Remember online[Lektor PL. href="/film/"> src="/okladki/82/" title.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.