Oglądasz teraz film: Szeregowiec Ryan

Liczba ocen: 171

Komentarze

 • Użytkownik: Uthilius

  propaganda wiecznie żywa

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Szeregowiec Ryan Filmweb Filmweb filmy takie jak Ty! The Interplanetary Surplus Male and Amazon Women of Outer Space torrent "Szeregowiec Ryan" opowiada o losach grupy amerykańskich żołnierzy. Jest czerwiecroku, właśnie ruszył tzw. Koszmar w raju pobierz drugi front w Europie. Lądujący na plaży. Szeregowiec Ryan – Wikipedia, wolna encyklopedia Szeregowiec Ryan ang. Saving Private Ryan – wyprodukowany wroku dramat wojenny Dom z kosci online , opowiadający o wydarzeniach Rollerball warez z czasów II Dragonboy online pl wojny światowej . Tłem fabuły. Szeregowiec Ryan Lektor PL video w II wojna światowa była przełomowym wydarzeniem XX wieku decydującym momentem dla Ameryki świata. Na zawsze zmieniła tych, którzy przeżyli i. Szeregowiec Ryan online, cały film video w Francja, rok 1944. Desant wojsk amerykańskich ląduje u wybrzeży Normandii. Kapitan Miller Tom Hanks dostaje rozkaz przeprowadzenia swojego oddziału za linię. Szeregowiec Ryan / Saving Private PL. Szeregowiec Ryan / Saving Private PL Historia oglądana oczami kilku amerykańskich żołnierzy, zaczyna się w decydującym dniu inwazji na.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.