Oglądasz teraz film: Symetria

Liczba ocen: 116

Komentarze

 • Użytkownik: zielonaznatury

  Byłby to kolejny uroczy film walk&talk, gdyby nie średnie melodramatyczne wątki, skutecznie psujące klimat (alzheimer, samobójstwo - srsly?).

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Symetria Cały film online video w Cały film. +16 Symetria, film o polskim więziennictwie. Bijecie kolejne rekordy! Most pomiedzy dwoma brzegami filmy online W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób. SymetriaPL Filmy online seriale SymetriaPL Dwudziestosześcioletni , niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. Adwokat wynajęty The Children Who Cheated the Nazis warez przez matkę. Symetria Opis Filmu Dwudziestosześcioletni Detmer, niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe Sztuka milczenia lektor pl zupełnie za darmo! Harry Knuckles and the Pearl Necklace chomikuj filmy online za darmo Nasz serwis to filmy online za darmo. Zobacz Kampf dem Krebs - Hoffnung durch Forschung warez całe produkcję filmowe z lektorem bądź napisami. Akcja, dramat, a także komedia wiele innych. Przejdź do filmu...

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.