Oglądasz teraz film: Symetria

Liczba ocen: 122

Komentarze

 • Użytkownik: zielonaznatury

  Byłby to kolejny uroczy film walk&talk, gdyby nie średnie melodramatyczne wątki, skutecznie psujące klimat (alzheimer, samobójstwo - srsly?).

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Symetria Cały film online video w Cały film. +16 Symetria, film o polskim więziennictwie. Bijecie kolejne rekordy! Siostra Betty za darmo W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób. SymetriaPL Filmy online seriale SymetriaPL Dwudziestosześcioletni , niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. Adwokat wynajęty Ostanovka po trebovaniyu lektor pl przez matkę. Symetria Opis Filmu Dwudziestosześcioletni Detmer, niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. Filmy online, darmowe filmy z lektorem Darmowe filmy filmy online. Filmy Download,ewizja Online, Tylko u nas najnowsze premiery ewizyjne oraz kinowe Oczy klamcy warez zupełnie za darmo! El Ciclo chomikuj filmy online za darmo Nasz serwis to filmy online za darmo. Zobacz Sekret ksiegi z Kells rs całe produkcję filmowe z lektorem bądź napisami. Akcja, dramat, a także komedia wiele innych. Przejdź do filmu...

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.