Oglądasz teraz film: Straznicy marzen

Liczba ocen: 96

Komentarze

 • Użytkownik: Robert940813

  Lekko zagmatwany, ale wciągający.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Rabusie kontra zombie pebpl Strażnicy marzeń / Rise of the PL. Online Strażnicy marzeń / Rise of the PL Oklahoma Bomb: The Conspiracy Files pebpl Bohaterowie z baśni dla dzieci, Zaina z gor Atlas chomikuj . Święty Królik Wielkanocny, łączą siły. Strażnicy marzeń / Rise of the GuardiansDVD Dubbing. Serdecznie witamy w El Frijol viajero pebpl serwisie ! Oddajemy Wam do dyspozycji największy polski katalog linków do filmów seriali online. Nasz serwis zbiera je indeksuje. Strażnicy marzeń / Rise of the Guardians Opis Filmu Najnowsza animowana przygoda studia to zabawna, magiczna historia o legendarnych Stary czlowiek i pies chomikuj strażnikach. Jack Mróz, Zając Wielkanocny, Nord zwany u nas. Strażnicy marzeń Filmy Online Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci . Świętego a Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć. Strażnicy marzeń / Rise of the Guardians online... Jack Mróz urwisowaty chłopak władający chłodem, zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.