Oglądasz teraz film: Stary czlowiek i morze

Liczba ocen: 73

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polskie Centrum Blogowe Pass the Courvoisier lektor pl System umożliwiający prowadzenie pamiętnika online. The StarLedger New Jersey Newspaper Get the latest New Jersey news from Newarkbased StarLedger, NJ s largest online newspaper. Wiosla w dlon warez Get business, sports, entertainment news, view videos, photos and more on. start definition of start by the Free Online Dictionary. start stärt v. start·ed, start·ing, starts. . 1. To The Yunnan Great Rivers Expedition za darmo begin an activity or a movement; set out. 2. To have a beginning; commence. See Synonyms at begin. Randki w Sympatii Portal randkowy z milionem szans na Juz kapiesz sie nie dla mnie online flirt. Czy masz swoje ulubione złote myśli o miłości? Aforyzmy towarzyszą nam od wieków. Jeśli szukasz najpiękniejszych cytatów o miłości zobacz propozycje. Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie człowieka. Aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Jest też skutecznym składnikiem profilaktyki chorób

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.