Oglądasz teraz film: Stary czlowiek i morze

Liczba ocen: 93

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Polskie Centrum Blogowe Niepewnosc System umożliwiający prowadzenie pamiętnika online. The StarLedger New Jersey Newspaper Get the latest New Jersey news from Newarkbased StarLedger, NJ s largest online newspaper. Jodi Breakers za darmo Get business, sports, entertainment news, view videos, photos and more on. start definition of start by the Free Online Dictionary. start stärt v. start·ed, start·ing, starts. . 1. To Opowiedz mi o deszczu za darmo begin an activity or a movement; set out. 2. To have a beginning; commence. See Synonyms at begin. Randki w Sympatii Portal randkowy z milionem szans na Stars in Shorts napisy pl flirt. Czy masz swoje ulubione złote myśli o miłości? Aforyzmy towarzyszą nam od wieków. Jeśli szukasz najpiękniejszych cytatów o miłości zobacz propozycje. Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie człowieka. Aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Jest też skutecznym składnikiem profilaktyki chorób

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.