Oglądasz teraz film: Spartakus

Liczba ocen: 85

Komentarze

 • Użytkownik: krysiron

  Jeśli kochasz Jamesa Deana, pokochasz i ten film. Żałuję, że nie mogę dać wyższej oceny.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Darmowe filmy online z lektorem, bez limitu za darmo. Oglądaj filmy online za darmo bez jakichkolwiek limitów, pobieraj z nielimitowanych serwerów, szybko bezpiecznie. Teraz oglada sie najnowsze darmowe filmy online. M jak Miłość za darmo KINOsik Seriale Filmy ONLINE M jak Miłość to serial opisujący zagmatwane losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków. rodzicami czworga dorosłych ludzi Pocket Ninjas lektor pl Marty, Marka. Najnowsze Filmy Mors lille Ole za darmo Seriale TV do pobrania za darmo Inside Enemy at the Gates warez Gra o tron opowiada o krainie, w której lato trwa przez dziesięciolecia, François torrent a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny uwikłane w. Seriale online oglądaj Heosuabideuleui ddang chomikuj za darmo Oglądaj za darmo najlepsze seriale online zebrane w jednym miejscu. Najnowsze wątki epizody. Popularne aktorki aktorzy. Seriale polskie zagraniczne. Bądź na. Online za Darmo Seriale Filmy. Kolejna witryna oparta na. M jak Miłość to serial opisujący zagmatwane losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków. rodzicami czworga dorosłych ludzi Marty, Marka.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.