Oglądasz teraz film: Spadaj na ziemie

Liczba ocen: 114

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Jak powstala Ziemia Najsuchsze miejsce na Ziemi Lektor PL. Atakama, to pustynia mglista w Ameryce Południowej. Należy do najsuchszych Krol Nowego Jorku filmy online obszarów na świecie. Leży w północnej części Kaskaderka filmy online Chile, Rock Legends: Platinum Weird lektor pl między Kordylierą. Spadaj, tato Lektor PL video w Donny Berger który malat, zakochuje się w swojej nauczycielce Mary . Zbyt duża różnica wieku sprawia że Mary ląduje w więzieniu. Na zabójczej ziemi / On Trujacy bluszcz II pobierz Deadly Groundlektor pl. Na zabójczej ziemi / On Deadly Groundlektor pl online Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze. Katastrofa w przestworzach Katastrofa na Teneryfie Za czarna tecza filmy online [Lektor. Katastrofa lotnicza na Teneryfie największa pod względem liczby ofiar w samolotach katastrofa w lotnictwie cywilnym. Wydarzyła sięmarcao. Piraci z Karaibów Na nieznanych wodach online cały film. Piraci z Karaibów Na nieznanych wodach online cały film Lektor PL HDW rolach głównych Johnny Depp.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.