Oglądasz teraz film: Slubne wojny

Liczba ocen: 113

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Ślubne wojny / Bride Wars Liv Kate Hudson Emma The Blood Bond za darmo Anne Hathaway najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby Parszywa dwunastka 2: Nastepna misja online obie marzyły o weselu w nowojorskim hou Plaza. Zaproszenia ślubne, weselne, Warszawa online, Zaproszenia. Zaproszenia ślubne nowości, wzory zaproszeń, Girl Explores Girl: The Alien Encounter filmy online zaproszenia na wesele. Największy wybór w Polsce zaproszeń ślubnych oraz akcesoriów weselnych. FORUM producent. Dzisiaj w wiadomości z kraju ze świata; biznes, sport, rozrywka pogoda. Sprawdź pocztę, spiewajac w cieniu - dzieci gwiazd rocka filmy online bloguj, czatuj umawiaj się na randki. Zwyczaje, wierzenia przesądy związane Straszny dom pebpl z obrączkami. Mówi się, że zawarcie małżeństwa w miesiącu zawierającym literę "r" przynosi szczęście. Nie wiadomo skąd ta wiara, ale sądząc po sprzedaży obrączek. Graj w Darmowe Gry Gry Kliknij, by zoabczyć nasz wybór najlepszych darmowych gier online.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.