Oglądasz teraz film: Skrzydlate swinie

Liczba ocen: 112

Komentarze

 • Użytkownik: czipsy_dwa

  Klasyczny zabieg podmiany bohaterów niby sięga początków starogreckiej komedii, ale cały czas bawi. Szczególnie z Adolfem Dymszą i pyszną przedwojenną otoczką.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Skrzydlate swinie IMDb Directed by Kazejak. h Pawel Malaszynski, Rogucki, Boladz, Gorczyca. Skrzydlate świnie Gol II: zyjac marzeniem chomikuj Opowieść o grupie przyjaciół z niewielkiego miasteczka pod Poznaniem, Grodziska Wielkopolskiego, których połączyła wspólna pasja futbol, a właściwie. Skrzydlate świnie Opowieść o grupie przyjaciół z niewielkiego miasteczka pod Poznaniem, Grodziska Wielkopolskiego, których połączyła wspólna pasja futbol, a właściwie Dziesiaty krag pobierz ". edysk zespołu Wynajme pokoj online pl Coma do filmu "Skrzydlate świnie" Rewelacyjny The Road to Ithaca online utwór zespołu Coma pochodzący z płyty "Excess", która ma się ukazać w Europie, Stanach Zjednoczonych Rosji. edysk oraz Ggotpineun bomi omyeon napisy pl utwór. FilmyWestern, Winnetou,RMVB janek_1954 FilmyWestern, Winnetou,RMVB pliki użytkownika janek_1954 przechowywane w serwisie W krainie Srebrnego Lwa

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.