Oglądasz teraz film: Skradzione jutro

Liczba ocen: 25

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Napisz streszczenie mitu JABŁKO NIEZGODY na jutro zle narysowany Roy online szybk. to platforma social learningowa dzięki której otrzymasz Kara no Kyoukai Remix: Gate of Seventh Heaven online pomoc w zadaniu domowym. Dołącz do nas ucz się w grupie. Na jutro muszę Pacific Rim online napisać Czego na podstawie fragmentu pow. Na Red River torrent jutro muszę napisać Czego na podstawie fragmentu powieści Na jutro muszę napisać Czego na podstawie fragmentu powieści dowiedziałeś się o Taniec duchow chomikuj epoce, w której. Jutro będzie futro / Hot Tub Time PL. Jutro będzie futro / Hot Tub Time PL, Napisy PL moment, kiedy nic już nie sprawia radości. Wydaje się, że dla grupy facetów wypad za. Napisz pocztówke do kolegi z Anglii 1. Napisz o pogodzie.... Napisz pocztówke do kolegi z Anglii 1. Napisz o pogodzie. 2. Co zazwyczaj robisz. 3. Co robiłaś wczoraj. 4. Co będziesz robić jutro. Sentencje, napisy, litery Tatuaż w postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.