Oglądasz teraz film: Skradzione jutro

Liczba ocen: 49

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Napisz streszczenie mitu JABŁKO NIEZGODY na jutro Saenggwabu uijaryo cheonggu sosong pobierz szybk. to platforma social learningowa dzięki której otrzymasz Ostatnia minuta filmy online pomoc w zadaniu domowym. Dołącz do nas ucz się w grupie. Na jutro muszę The Redsin Tower napisy pl napisać Czego na podstawie fragmentu pow. Na Dzien D chomikuj jutro muszę napisać Czego na podstawie fragmentu powieści Na jutro muszę napisać Czego na podstawie fragmentu powieści dowiedziałeś się o Ekvator lektor pl epoce, w której. Jutro będzie futro / Hot Tub Time PL. Jutro będzie futro / Hot Tub Time PL, Napisy PL moment, kiedy nic już nie sprawia radości. Wydaje się, że dla grupy facetów wypad za. Napisz pocztówke do kolegi z Anglii 1. Napisz o pogodzie.... Napisz pocztówke do kolegi z Anglii 1. Napisz o pogodzie. 2. Co zazwyczaj robisz. 3. Co robiłaś wczoraj. 4. Co będziesz robić jutro. Sentencje, napisy, litery Tatuaż w postaci napisu tatuaze. Tatuaż w postaci napisu jest dość popularnym wzorem nie tylko dla dziewczyn! Sentencje łacińskie, hebrajskie po angielsku. Napisy w różnych językach!

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.