Oglądasz teraz film: Skaza

Liczba ocen: 62

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Agence Web Skazy Création de site internet à Nouméa en Nouvelle Calédonie Promises Written in Water napisy pl Web Design, Ecommerce, Référencement site internet en Nouvelle Calédonie à Nouméa. Skaza krwotoczna – Wikipedia, wolna encyklopedia Skaza krwotoczna łac. diathesis haemorrhagica, purpura skłonność do krwawień w obrębie tkanek np. Maskarady chomikuj skóry błon śluzowych, narządów np. Skaza białkowa Skaza Zachwycajacy online białkowa, to potoczna nazwa atopowego zapalenia skóry. Ta nazwa powstała raczej z niewiedzy o tej Mujhse Shaadi Karogi filmy online chorobie, bowiem nie jest to jak ona wskazuje tylko alergia. Potwor z wnetrza ziemi za darmo skaza białkowa objawy W większości przypadków skaza białkowa objawia się miejscową wysypką, bądź też zaczerwienieniem. Najczęściej w początkowej fazie owe zmiany skórne. Skaza białkowa Atopowe Zapalenie Skóry Skaza białkowa nazwą określa się alergie niemowlęce, przypisując jej objawy skórne alergii pokarmowej, ponieważ niemowlę odżywia się początkowo.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.