Oglądasz teraz film: Skaza

Liczba ocen: 25

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Agence Web Skazy Création de site internet à Nouméa en Nouvelle Calédonie Superman: Requiem lektor pl Web Design, Ecommerce, Référencement site internet en Nouvelle Calédonie à Nouméa. Skaza krwotoczna – Wikipedia, wolna encyklopedia Skaza krwotoczna łac. diathesis haemorrhagica, purpura skłonność do krwawień w obrębie tkanek np. Homeless in America lektor pl skóry błon śluzowych, narządów np. Skaza białkowa Skaza Wyklikana milosc online pl białkowa, to potoczna nazwa atopowego zapalenia skóry. Ta nazwa powstała raczej z niewiedzy o tej Whirlwind za darmo chorobie, bowiem nie jest to jak ona wskazuje tylko alergia. Strawberry Shortcake: Let s Dance napisy pl skaza białkowa objawy W większości przypadków skaza białkowa objawia się miejscową wysypką, bądź też zaczerwienieniem. Najczęściej w początkowej fazie owe zmiany skórne. Skaza białkowa Atopowe Zapalenie Skóry Skaza białkowa nazwą określa się alergie niemowlęce, przypisując jej objawy skórne alergii pokarmowej, ponieważ niemowlę odżywia się początkowo.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.