Oglądasz teraz film: Skarb

Liczba ocen: 49

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • ^_^ » błyszczące Geneza planety malp peb.pl napisy, imionka, brokatowe Hula i Natan warez gify. Spraw by twoja strona lub blog na nowo zabłysnęły! Banalnie prosto udekoruj swoje własne zdjęcia Velayudham online lub twórz [Rec] chomikuj błyszczące napisy gify... jeszcze coś? Nieklikaj. Skarby Morza Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Skarby Morza dla każdego! Dopasuj do siebie klejnoty tej morskiej syrenki! Skarby Mistycznego Morza Zagraj w darmowe gry online na Za darmo gry Skarby Mistycznego Morza dla Rumah Kentang napisy pl każdego! Zanurz się pod powierzchnią oceanu, aby odkryć nieprzebrane skarby... Największy skarb ludzkości Adoracja cecylia 10.12.2013, 1000 Panie Jezu ! Ratuj moją córkę Katarzynę .Tak się w tym życiu , na skutek swoich decyzji , ,,zasupłała ,, , że tylko Ty możesz. Skarb państwa WIEM, darmowa encyklopedia Skarb państwa, pojęcie wywodzące się historycznie z oddzielenia w starożytnym Rzymie majątku panującego władcy od majątku publicznego...

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.