Oglądasz teraz film: Seksmisja

Liczba ocen: 177

Komentarze

Ten film nie został jescze skomentowany.

Dodaj komentarz

Proszę wpisać treść komentarza

Nazwa Użytkownika:

Treść komentarza:


Komentarze z facebooka


 • Teresa Michalik
  Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
 • Jola Starska
  mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
  • Anna Poranna
   TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
 • Karolina Mateńska
  Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
 • Alicja Gębosz
  Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
 • Urodzone w Absurdystanie pobierz SeksmisjaPL Waiting in Beijing online Filmy online seriale SeksmisjaPL Akcja filmu rozpoczyna się w sierpniuroku. ewizja transmituje epokowy eksperyment. Maks , dwaj śmiałkowie, dobrowolnie. Seksmisja Seksmisja Rozmawiać z dzieckiem o masturbacji antykoncepcji? Tłumaczyć, kto to jest gej? Uczyć kochać swoje ciało? Mnóstwo pytań dużo. Seksmisja cały film online, HD super jakość video w. SeksmisjaHDTV film polski rekonstrukcja cyfrowa. Bijecie kolejne rekordy! W dniu wczorajszym 11.01.2014 zanotowaliśmy 530.000 uniklanych osób, które. Seksmisja erpniaroku ewizja transmituje epokowy eksperyment dwóch Niku Daruma online pl śmiałków Maks Musujacy cyjanek online pl Stuhr ewicz, zostaje poddanych hibernacji. Seksmisja cały film The Fly Papers: The Buzz On Hollywood s Scariest Insect napisy pl video w Seksmisja cały film. W dniu wczorajszym 05.01.2014 odnotowaliśmy rekordowe statystyki oglądalności blisko 500.000 unikalnych osób, które wygenerowały.

Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.