Oglądasz teraz film: Scooby-Doo

Liczba ocen: 65

Komentarze

 • Użytkownik: trayleer

  Niezbyt inteligętna historia kamerdynera, chcąca zdeterminować widza. Fabuła wprawdzie nie jest zbyt wyrywająca. Bardziej oparta na wydarzeniach bohatera.

 • Dodaj komentarz

  Proszę wpisać treść komentarza

  Nazwa Użytkownika:

  Treść komentarza:


  Komentarze z facebooka


  • Teresa Michalik
   Tak jak tego możnaby było się spodziewać. Ocena filmu jest adekwatna, a sam film ogląda się naprawdę przyjemnie - jest w nim dużo refleksyjnych treści, które mogą poruszyć, co zresztą w moim przypadku zadziałało. Z całą pewnością mogę polecić ten film i zachęcić tych, którzy jeszcze go nie widzieli do oglądania.
  • Jola Starska
   mimo że nie jestem miłośniczką tego gatunku, polecam. Naprawdę momentami zaskakujący
   • Anna Poranna
    TEN FILM JEST GENIALNY ♥ KOCHAM ♥
  • Karolina Mateńska
   Bardzo fajny film. Inny niż wszystkie i to sprawiło, że jest jedyny w swoim rodzaju !
  • Alicja Gębosz
   Niektorzy z was nadaja sie na krytykowanie bajek dla dzieci... Piszecie ze film ma slaba fabule, bo dla co po niektorych dobra fabula jest jak przez caly film jeden aktor rozp*** wszystko co sie rusza i nic poza tym, a gdy nie zrozumiecie filmu piszecie ze nudny... Jak mozna oceniac film, ktorego sie nie zrozumialo.
  • Scooby PL Filmy online Sajna Ve Sajna warez seriale Manhattan Midnight napisy pl Scooby PL Dwa lata po rozwiązaniu Mystery Inc,. wymuszonym różnicą swiadkowie napisy pl charakterów I Love Christmas pebpl wspólników, ScoobyDoo jego przyjaciele Fred , Daphne. Scooby PL Filmy online i. Scooby PL Film online Orzel i chryzantema za darmo Filmy online, za darmo, najnowsze filmy premiery kinowe, filmy przez internet. Oglądaj najnowsze premiery przez internet. Filmy online, seriale online darmowe Darmowe filmy seriale które możesz oglądać online. Charlie St. Cloud Lektor PL Filmy ddsss Charlie St. Cloud Lektor PL Filmy pliki użytkownika ddsss przechowywane w serwisie Charlie St. . Intruz chomikuj Lektor PL FILMY FilmyNew Intruz chomikuj Lektor PL FILMY pliki użytkownika FilmyNew przechowywane w serwisie Intruz chomikuj Lektor i.

  Wysłanie smsa o treści AG.OFF na nr 92590 to koszt 30,75PLN brutto.